אולמות תצוגה חדרי ילדים ונוער בסיור הווירטואלי

פורטל עיצובים 360 הינו פורטל הסיורים הווירטואליים הגדול ביותר בישראל לאולמות תצוגה בכל תחומי עיצוב הבית והגן.
הפורטל מציג עבורכם מגוון רחב של אולמות תצוגה לריהוט ועיצוב הבית בסיור פנורמי של 360 מעלות בו תוכלו לראות בצורה אמתית ומוחשית את המקום.
סיור ווירטואלי הוא סימולציה של מיקום קיים המשולב ברכיבי מולטימדיה נוספים ומציג את המקום אותו תרצו לראות מנקודת מבט אמתית הנותנת תחושה שאתם נמצאים בדיוק במקום בו אתם צופים.


אולמות תצוגה לחדרי ילדים ונוער בפורטל עיצובים 360

פורטל עיצובים 360 מציג בפניכם סיורים ווירטואליים עם מגוון רחב של אולמות תצוגה לעיצוב הבית בכל הארץ .
אנו מתמחים ביצירת סיור ווירטואלי עבור מגוון רחב של מרכזי תצוגה לעיצוב הבית והגן כגון: ריהוט בית, ריהוט גן, חדרי ילדים ונוער, אביזרים ואקססוריז לבית, פינות אוכל, חדרי ארונות ועוד...

באולמות התצוגה לחדרי ילדים ונוער תוכלו לראות את מירב הרשתות והחנויות המתמחות בתחום כאשר תזכו לסייר מבעוד מועד לפני הגעתכם לחנות במוצרים ובריהוט התצוגה שיש למקום להציע.

בסיור תעברו ממתחם למתחם בין חדרי הילדים המרוהטים באופן מלא וכוללים מיטות ומזרנים, ספות, שידות ושולחנות כתיבה, שולחנות טלוויזיה, ארונות ועוד.
כמו כן תוכלו להציץ על חדרי הנוער המגוונים והכל בסיור פנורמי של 360 מעלות המציג את הפריטים ברמת הרזולוציה.

השימוש בסיור הווירטואלי

הסיור הווירטואלי מציג את המקום אותו תרצו לראות ב 360 מעלות, בסיור תוכלו לזוז בעזרת החלקת האצבע במכשיר הנייד או בעזרת לחיצה בעזרת עכבר המחשב.
תוכלו לזוז ימינה ושמאלה, למעלה ולמטה, להתקרב ולהתרחק ולעבור בין המתחמים השונים בעזרת לחיצה על החיצים וניווט עם החץ כדי לעבור אל המיקום הבא.

הסיור הווירטואלי משווק את אולם התצוגה שלכם.

מכיוון שפורטל עיצובים 360 מציג את מרכזי עיצוב הבית והגן בסיור ווירטואלי המקנה חווית צפייה והתרגשות למשתמשים בו, הוא משמש גם כפורטל פרסומי בעבור אלפי עסקים בישראל המעוניינים להציג את המקום והמתחם שלהם בצורה הכי אמתית ונכונה.
אז אם הנכם בעלי עסקים וחנויות המציגים ריהוט לעיצוב הבית והגן וכל מה שעולה בראשכם ואתם חושבים שהמקום שלכם ראוי ומיוחד בכדי להציגו בסיור ווירטואלי של 360 מעלות אז נכנסתם למקום הנכון.
מוזמנים להצטרף אלינו ל עיצובים 360 ולהיות חלק מפורטל הסיורים הווירטואליים הגדול בישראל לעיצוב הבית והגן.

היב קרמיקה

חיפה והסביבה

היב קרמיקה מספקים קשת רחבה של מוצרים, בניהם: גרניט פורצלן וקרמיקה, אריחים וטקסטורות, כלים סניטריים, ברזים, מקלחונים וארונות אמבטיה במבחראבן אם

חדרה והסביבה

אבן אם הוא המרכז הייחודי בארץ לייבוא ושיווק אבנים טבעיות לבנייה, חיפוי, ריצוף וקירוי. ייעוץ אדריכלי והכוונה מקצועית. אבן אם משווקת את כל סוגי האבנים הטבעיות לבנייה הנחצבות בישראל.