זולה | סניף - קריית ביאליק

לא נמצא.

לתוצאות חיפוש תואמות עבור:
זולה | סניף - קריית ביאליק - לחץ כאן


ייתכן שהדף לא קיים בפורטל
הפורטל ממליץ לכם לחפש תוצאות תאומות. על פי החיפוש שלכם

 

זולה חדרי ילדים

סניף קריית ביאליק-  עודפים aoutlet

רחוב החרושת 2, א.ת קריית ביאליק

שעות פתיחה: ימים א'- ה' בין השעות 9:00- 19:30                    
                        ימי ו' בין השעות 9:00-14:00

חברת "זולה" הוקמה בשנת 1998 והחלה את דרכה כעסק משפחתי לייצור ספות לילדים ונוער. מאז ועד היום ולאחר התפתחות רבה בפיתוח, ייצור, עיצוב ותכנון אנו מציעים עבורכם את מגוון הפתרונות המעוצבים לחדרי ילדים ונוער.

מה ניתן למצוא אצלנו?

באולם התצוגה של זולה עודפים בקריית ביאליק תוכלו למצוא מגוון רחב של חדרי ילדים ונוער בגנונות שונים ומגוונים הכוללים מיטות ומזרנים, ארונות, שולחנות כתיבה וריהוט נלווה, שידות טלוויזיה, חיפויים, מידוף, כוורות ועוד...

באולם התצוגה תוכלו לראות את שלל הסגנונות שלנו החל מחדר נסיכות קסום לחדר נער בוגר, פתרונות לשילוב בין חדר שינה במרחב נעים ונוח אשר במקביל עוניה לצרכי לימודים או משחקים.

למה אנחנו?

ראשית והכי חשוב- השירות!

בבואך לאולם התצוגה ילווה אותך הצוות המקצועי במתן עצות וטיפים המתואמים לצרכיך ולתקציבך. ניסיון השנים והידע המקצועי של הצוות יאפשרו לך לדעת ביעילות ובמהירות מה דרוש לך ומה הטעם והעיצוב של הריהוט המבוקש. תזכו לקבל יחס אישי וחם, שירות מכניסתכם לאולם התצוגה ועד לביתכם עם חדרים באיכות הגבוהה ביותר.

בנוסף, חדרי הילדים של זולה בטיחותיים ואיכותיים. כל המוצרים של זולה בעלי תו תקן אירופאי בלבד, כוללים שכבת הגנה מפני שריטות ומגיעים עם שלוש שנות אחריות.

הסיור הווירטואלי בזולה חדרי ילדים

מטרתו של הסיור הווירטואלי הוא להמחיש את המקום באופן הכי אמתי שיש ולתת לצופים את ההרגשה שהם מטיילים בתוך אולם התצוגה באופן מוחשי.

כשתכנסו לסיור הווירטואלי תצפו ב 360 מעלות בכל המקומות באולם התצוגה החל מהכניסה דרך המגוון הרחב של חדרי הילדים, אזור ספות הנוער והריהוט הנוסף.

אומרים שתמונה אחת שווה 1,000 מילים, אז תארו לכם למה שווה סיור ווירטואלי שלם?

פשוט כנסו לסיור הווירטואלי, טיילו וסיירו במקום, הציצו על המגוון העצום שיש לזולה חדרי ילדים     להציע, סמנו מוצרים שמצאו חן בעיניכם ותבואו מוכנים.