קלוס kloss | זולה | סניף ראשון לציון
ראשון לציון
977 צפיות

על המקום

זולה חדרי ילדים & kloss ארונות הזזה

סניף ראשון לציון

רוז'נסקי 10, א.ת. חדש, ראשון לציון

שעות פתיחה: ימים א'- ה' בין השעות 9:30-21:30

                     ימי ו'         בין השעות 9:00-14:00

                    מוצ"ש        בין השעות 19:00-22:00


חברת "זולה"& kloss הוקמה בשנת 1998 והחלה את דרכה כעסק משפחתי לייצור ספות לילדים ונוער וארונות הזזה.  מאז ועד היום ולאחר התפתחות רבה בפיתוח, ייצור, עיצוב ותכנון אנו מציעים עבורכם את מגוון הפתרונות המעוצבים לחדרי ילדים ונוער ופתרונות אחסון מקוריים ומותאמים אישית של ארונות הזזה.

מה ניתן למצוא אצלנו?

באולם התצוגה של זולה בראשון לציוןתוכלו למצוא מגוון רחב של חדרי ילדים ונוער בגנונות שונים ומגוונים הכוללים מיטות ומזרנים, ארונות, שולחנות כתיבה וריהוט נלווה, שידות טלוויזיה, חיפויים, מידוף, כוורות ועוד...

באולם התצוגה תוכלו לראות את שלל הסגנונות שלנו החל מחדר נסיכות קסום לחדר נער בוגר, פתרונות לשילוב בין חדר שינה במרחב נעים ונוח אשר במקביל עוניה לצרכי לימודים או משחקים.

ובאולם התצוגה של kloss בראשון לציון תוכלו לראות המגוון הרחב של ארונות הקיר, ארונות הזזה, ארונות טלוויזיה וחדרי ארונות המתוכננים ומעוצבים תוך הבנה מעמיקה בהנדסת אנוש ובתרבות הדיור הישראלית.

למה אנחנו?

ראשית והכי חשוב- השירות!

בבואך לאולם התצוגה ילווה אותך הצוות המקצועי במתן עצות וטיפים המתואמים לצרכיך ולתקציבך. ניסיון השנים והידע המקצועי של הצוות יאפשרו לך לדעת ביעילות ובמהירות מה דרוש לך ומה הטעם והעיצוב של הריהוט המבוקש. תזכו לקבל יחס אישי וחם, שירות מכניסתכם לאולם התצוגה ועד לביתכם עם חדרים וארונות באיכות הגבוהה ביותר.

בנוסף, חדרי הילדים של זולה בטיחותיים ואיכותיים. כל המוצרים של זולה בעלי תו תקן אירופאי בלבד, כוללים שכבת הגנה מפני שריטות ומגיעים עם שלוש שנות אחריות.

אנו משלבים בין טכנולוגיה מתקדמת לתכנון וייצור פתרונות אחסון לבין עיצוב אלגנטי ומלוטש. אנו משתמשים במנגנונים מתוחכמים לשיפור נוחות השימוש הכוללים מגוון רחב של פתרונות אחסון  החל מארונות הקיר וההזזה ועד לחדרי הארונות המתוכננים שלנו.

הסיור הווירטואלי בזולה חדרי ילדים & kloss  ארונות הזזה

מטרתו של הסיור הווירטואלי הוא להמחיש את המקום באופן הכי אמתי שיש ולתת לצופים את ההרגשה שהם מטיילים בתוך אולם התצוגה באופן מוחשי.

כשתכנסו לסיור הווירטואלי תצפו ב 360 מעלות בכל המקומות באולם התצוגה החל מהכניסה דרך המגוון הרחב של חדרי הילדים, אזור ספות הנוער והריהוט הנוסף. בנוסף תוכלו לסייר באולם התצוגה המגוון של ארונות הקיר וההזזה וחדרי הארונות.

אומרים שתמונה אחת שווה 1,000 מילים, אז תארו לכם למה שווה סיור ווירטואלי שלם?

פשוט כנסו לסיור הווירטואלי, טיילו וסיירו במקום, הציצו על המגוון העצום שיש לזולה חדרי ילדים & kloss ארונות הזזה להציע, סמנו מוצרים שמצאו חן בעיניכם ותבואו מוכנים.

סרוק אותי!

סרוק אותי!
סרוק את הברקוד של קלוס kloss | זולה | סניף ראשון לציון דרך הסמארטפון שלך ותוכל לסייר גם בסמארטפון או לשלוח לחבר.

מפת הגעה

סרטים

Copyright © Itzuvim360 2017